Twitter paralımı , twitter hesapları ücretlimi

 , twitter ücretli mi , cep telefonu ici twitter paralimi , twitter ücretli midir , twittera bağlanmak paralımıdır , twittere kayıt olma ücretlimidir , twitter paralımı

Mikro blog servisi Twitter, yakın gelecekte fatura koçanlarını masaya çıkarabilir. İşte Twitter kurucusunun son açıklaması.

Ülkemizde yeterince yaygınlaşamasa da, dünya genelinde fenomene dönüşen Twitter servisi, yakın gelecekte kurumsal kullanıcılardan para talep edebilir. Twitter kurucularından Biz Stone, servisteki şirket hesaplarının ücrete tabi tutulması gerektiğini belirtti.

Ayrım Nasıl Yapılacak?

Her geçen gün daha fazla şirketin Twitter kullandığını ve çalışanların da bunu takip ettiğini ifade eden Stone, bu deneyimi daha verimli hale getirmek için yöntemler belirleyip, kurumsal hesapları ücrete bağlayabileceklerini söyledi.

Son kullanıcılardan abonelik ücreti alınması ise elbette söz konusu değil. Ancak Twitter'daki çoğu şirket hesabı sahibinin, kişisel gelişmelerini de aynı hesap üzerinden yürüttüğü düşünülürse, Twitter'ın bu ayrımı nasıl belirleyeceği soru işaretleri oluşturuyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !